Pierwsze zamówienie? Skorzystaj z 10% rabatu W koszyku użyj kuponu rabatowego: DlaCiebie

O nasJesteśmy firmą rodzinną. Działamy na rynku od 2004 roku. Do tej pory jako „Sevilla”s.j. z sukcesem i pełną satysfakcją naszych klientów zajmowaliśmy się profesjonalnym organizowaniem przyjęć weselnych, imprez okolicznościowych, konferencji oraz targów. Do naszych największych sukcesów zaliczamy długoterminową umowę na obsługę gastronomiczną podczas międzynarodowych targów nieruchomości i inwestycji MIPIM w Cannes oraz międzynarodowych targów nieruchomości i inwestycji Expo Real w Monachium.

Wieloletnie doświadczenie i ogromne zamiłowanie do kultu pokarmu i jego serwowania, wynagradzane jest wieloma podziękowaniami od ludzi, którzy powierzyli w nasze ręce ten jeden z najważniejszych swoich dni. Dobre opinie zawsze motywowały nas do dalszego rozwoju.

W marcu 2020 wszystko się diametralnie zmieniło… Pandemia dała nam wszystkim dużo czasu na przemyślenia, i tak narodził się nowy pomysł sprzedaży zestawów składających się ze świeżych, nieprzetworzonych produktów do samodzielnego gotowania.

I tak minął ponad rok…. mamy lipiec 2021 i jesteśmy szczęśliwi bo możemy Państwu  z dumą przedstawić nasz kolejny projekt, którym jest Fresh Cooking.

Dzięki produktom wraz z przepisami, które udostępni Państwu nasza firma, charakteryzując pokrótce pragniemy:

 

Pandemia odejdzie ale My zostaniemy z Wami, bo chcemy znowu i na nowych obszarach uszczęśliwiać kulinarnie naszych gości i klientów.
    Serdecznie zapraszamy na kulinarne wyżyny naszych możliwości,

Ewa i Sławomir Zieleniewscy.